Značka Sponeta a my

 

Vítejte na našich stránkách Sponeta.cz, které provozujeme jakožto dlouhodobý prodejce této značky v ČR. Jsme tým odborníků s 10 lety praxe a naší snahou je poskytnout vám dostatek informací o pingpongových stolech Sponeta, pomoci vám s jejich výběrem a zajistit dodávku po celé ČR. Disponujeme rozsáhlými skladovými prostory s širokým sortimentem značky Sponeta, dodávky tedy probíhají rychle a bez zbytečných odkladů. K nabízeným produktům zajišťujeme veškeré služby jako jsou dostupnost náhradních dílů, poradenství k produktům, či po vzájemné domluvě záruční a pozáruční servis.  

 

Sponeta cz

                  

SkladDF1

 

Servid Sponeta

 

Značkový eshop Sponeta

 

 

Zboží skladem, rychlé dodávky

 

 

Doprava, servis a náhradní díly

Značka Sponeta patří již několik desetiletí k tradičním výrobcům pingpongových stolů a potřeb na stolní tenis a to po celém světě. Produkty této značky prochází před uvedením na trh řadou testů a vy tak máte jistotu, že za své peníze dostanete funkční a spolehlivý výrobek.

Dodávaný sortiment pingpongových stolů Sponeta dobře známe, naší snahou je spolu se zákazníky vždy najít optimální řešení jejich požadavku s ohledem na daný účel či vytyčený cíl.    

    

Nabízené zboží máme přímo na našich skladech, díky čemuž se zbytečně neprotahuje expedice zboží a zákazník jej obdrží v co nejkratším termínu. Týká se to jak pingpongových stolů tak i veškerého příslušenství.

Většina objednávek je expedována ještě v den objednání zákazníkem, průměrná doba dodání tedy činí 1,8 dne. Před vlastní expedicí stroje je zákazník ještě telefonicky kontaktován.  

 

 Dopravu pingpongových stolů Sponeta zajišťujeme po celé ČR zcela ZDARMA! Součástí dodávky je česká dokumentace ke složení stolu i jeho obsluze a pokyny pro údržbu zaručující bezproblémové užívání pingpongového stolu Sponeta. 

Po vzájemné domluvě je k dispozici záruční i pozáruční servis, náhradní díly jsou zpravidla dostupné  i po záruční době. 

488 388 771

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky SPONETA a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Sponeta, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací