Vše o nákupu

 

Autorizovaný online obchod Sponeta.cz s 10-ti letou tradicí

Spokey czUž 10 let dodáváme našim zákazníkům výrobky značky Sponeta, značky která si za dobu své existence získala miliony spokojených zákazníků po celém světě. Náš obchod je zárukou oficiálně distribuovaných výrobků zn. Sponeta do České republiky, včetně kompletní originální dokumentace a podrobného českého návodu. 


Veškeré zboží na našich skladech

Ročně zrealizujeme tisíce objednávek po celé republice, k čemuž využíváme skladové prostory o celkové ploše 1 200 m2


Doprava, servis

U všech pingpongových stolů Sponeta nabízíme dopravu po celé ČR ZDARMA Díky velkým skladovým zásobám mohou být vaše objednávky vyřizovány rychle a bez zbytečných prodlev. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří ocení kombinaci hry a zdravého pohybu, tak i sportovní oddíly. Zajištujeme záruční i pozáruční servis po vzájemné domluvě. 

  • Ve výjimečných případech je technik oprávněn odmítnout provedení montáže (např. neuzpůsobený prostor pro instalaci, nepřístupná místnost, bezpečnostní důvody atd.).


Odborné poradenství na infolince

Na naší zákaznické lince je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem pingpongového stolu SPONETA vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

 

Kompletní obchodní podmínky najdete ZDE .

 


Sponeta - značka, která je na trhu již přes 60 let

Značka Sponeta je tradiční německý výrobce pingpongových stolů a potřeb na stolní tenis s více než 60-ti letou historií. Výrobní závod je umístěný v městě Schlotheim (nacházející se ve státě Durynsko), odkud jsou ping-pongové stoly "made by Sponeta" distribuovány do více než 90 zemí světa. Ve výrobním programu je osm produktových řad od nejlevnějších až po špičkové soutěžní stoly. Každý výrobek který opouští výrobní závody je navržený a zkonstruováný nejen v souladu s platnými právními normami, ale i s nejpřísnějšími požadavky na kvalitu.


 

 

 

 

 

 

 

 

488 388 771

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky SPONETA a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Sponeta, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací